Chocca Sweet in Moda Yorumlar

(17 Yorumlar)

Beğenmek: cannoli, tatlıları, lezzetli, mekan, küçük, italyan, güzel, tatlı, tiramisu, güzeldi, farklı

Sevmiyorum:

Adres şu şekildedir: Caferağa Mah.Mühürdar Karakolu Sok. No.9/A Moda Kadıköy +90 216 337 27 29, Moda, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Telefon: +902163372729

Web sitesi: instagram.com

Maliyet artıları ve eksileri

Kullanıcıların maliyet değerlendirmesi Chocca Sweet in Moda

Kötü fiyat

En iyi fiyat

Rakiplerle fiyat ve değerlendirme karşılaştırması

Mendel's Bakery Yorumlar

77 26

Gurmania Moda Yorumlar

141 17

Bonnie's Chocolate & Mag Yorumlar

14 4

Derecelendirmeler & Yorumlar

 1. Ca
  #1 ziyaretçi

  Cannoli çok iyiydi, temiz lezzetli orta fiyatlı nazik mekan. Ayrıca kremada kullandıkları peynir de cannoli çıtırı da orijinal tarifiyle yapılıyor italyan tatlicisi arıyorsanız tam size göre. İçine koydukları peynirleri kendileri üretiyorlar. Bütün tatlıları denenmeli kalite

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 2. Mi
  #2 ziyaretçi

  Minicik lezzet dükkani. Tatlilarini denemek icin ugrayin; cannoli hafif ve lezzetli. Kahveleri istek üzerine taze hazırlanıyor, yumuşak içimli. Küçük alanı nedeniyle uzun süreli oturmaya müsait değil, açıkta oturma alanı çok kısıtlı. Fikir vermek için ekleyeyim, şu anda kahvenin yanında 2 cannoli alirsanız 90 Tl.

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 3. Ca
  #3 ziyaretçi

  Canoli yedik. Portakal şekerlemeli-Antep fıstıklı ve Fındıklı-Hindistan cevizli şeklinde. Oldukça lezzetliydi. Fiyat olarak ülke ekonomisini göz önüne alırsak normal. 30 lira civarında teki. Tekrardan geleceğiz. Çok teşekkürler.

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 4. "T
  #4 ziyaretçi

  "Torta al cioccolato con mascarpone e caffe" Görüntüsünde acaba ağır mıdır diye kararsız kalanlar varsa benim gibi aslaa değil efsane hafif ve lezzetli denemeden geçmeyin ayrıca mascarpone ve ricotta peynirleri kendi üretimleriymiş. Organik ve orijinal tatlı sevenler mutlaka kendine bu şansı vermeli:))

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 5. Sa
  #5 ziyaretçi

  Sadece cannoli almak için gittik, ancak gittiğimizde gördük ki aslında burası tam bir italyan tatlıları cevheri. Mekanda cannoli hazırlayan kişi ile biraz sohbet ettik. Çoğu yer kolaylık olsun diye lor kullanıyor, biraz iyi yerler ricotta …

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 6. Ka
  #6 ziyaretçi

  Kadıköy'de küçük, sakin, tatlıları güzel olan şirin bir tatlıcı dükkanı. İtalyan tatlıları diye de isimlendirilmiş.

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 7. Fi
  #7 ziyaretçi

  Fiyatları uygun hoş küçük bir mekan, kesinlikle gidip tatlılarını ve içeceklerini deneyin, çoğunlukla siparişinizle birlikte taze hazırlanıyor.

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 8. #8 ziyaretçi

  Küçük bir mekan. İtalyan tatlıları ile meşhur. Cannoli, tiramisu ve panna cotta denedik. Cannoli dolgusu güzeldi. Hamuru ince ve kıtır. Uzmanı değilim ama sanki hamuru biraz daha kalın ve yumuşak mı olsa. Panna cotta başarılıydı. Tiramisu …

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 9. Mo
  #9 ziyaretçi

  Moda’da çok sevdiğim mekanlardan. Cannoli ve diğer tatlıları çook iyi. Churrosu da en kısa zamanda deneyeceğim.

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 10. İl
  #10 ziyaretçi

  İlk defa gittik meşhur olan İtalyan tatlısı cannoliyi denedik gerçekten denediğim en iyi tatlılardan biriydi kremanın üstüne farklı çeşit şekerlemeler alınabiliyor Antep fıstığı, damla sakızı, portakal kabuğu,Hindistan cevizi vs. Kuzenimle …

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 11. Al
  #11 ziyaretçi

  Alışılagelmişin dışında bir tatlı yiyelim , farklı ama güzel olsun diyorsanız burayı kesinlikle öneririm. Tamamen el emeği ile yapılan bir çok tatlı denemeye değer. Cannoli çok güzeldi, eşi-dostu sık sık getirebilirim :)

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 12. Uz
  #12 ziyaretçi

  Uzun süredir gittiğim bir mekan. Oldukça güzel, tatlılarını çok beğeniyorum, cannolilerine bayılıyorum mutlaka tavsiye ederim, fiyatlar ekonomiye göre gayet normal ve lezzet süper. Mekan da oldukça tatlı. Çalışanları her zaman güler yüzlü, hiçbir zaman bir kabalığa maruz kalmadım. Kesinlikle gidilmesi gerekilen bir yer.

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 13. Ço
  #13 ziyaretçi

  Çok güzel bir butik tatlıcı limon likörlü çilekli inanılmaz bir tatlıları var. Kendi soğuk çaylarını yapıyorlar ikisini de tavsiye ederim. Moda sahiline küçük bir yürüyüş mesafesinde.

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 14. Ta
  #14 ziyaretçi

  Tatlıları mükemmel olduğu gibi filtre kahvesi de taptaze ve lezzetli oluyor. Özellikle "torta al cioccolato con mascarpone e caffe" inanılmaz lezzetli!

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 15. Ta
  #15 ziyaretçi

  Tatlılar çok güzeldi özellikle her birinden farklı peynir tadı gelmesi çok hoş. Ustamızın eline sağlık. Cannoli tiramisu ve incirli cheesecase yedik. Cannoli favorim oldu.

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 16. Ye
  #16 ziyaretçi

  Yediğim en lezzetli tiramisuydu. Servis gayet güzel, ortam ise keyifliydi. Cannoli ise global seviyede yarışır. Ne yerseniz yiyin ekstradan cannoli isteyin.

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

 17. Ca
  #17 ziyaretçi

  Cannoli burada yenir. Dışının kıtırlığı,iç dolgunun lezzeti harika.Adet hesabı satılıyor.Adeti 30tl.Bence değer.Elinize sağlık.

  Bu yorum yardımcı oldu mu?

Bize Chocca Sweet in Moda ile ilgili deneyimlerinizi anlatın

Chocca Sweet in Moda kullanım deneyimlerinizi paylaşın